Slevový kód na první objednávku! Zadejte v košíku kód UNICORN

Sportovní podprsenky

Sportovní podprsenka s vysokou oporou vás nezklame ani při těch nejnáročnějších trénincích, stylové překřížení v zadní části navíc zdůrazní krásu vašich zad.
zobrazit více
Sportovní podprsenka s vysokou oporou vás nezklame ani při těch nejnáročnějších trénincích, stylové překřížení v zadní části navíc zdůrazní krásu vašich zad. Ať už je ve vašem hledáčku podprsenka na běhání, či sportovní podprsenka s push up efektem, která vykouzlí oslnivý dekolt, u nás si určitě přijdete na své. Sportovní podprsenka se zapínám vzadu je ideální v tom, že si můžete nastavit obvod dle vlastních potřeb. S výběrem vám pomůže náš článek Jak správně vybrat sportovní podprsenku.
Sportovní podprsenka s nízkou oporou - často sportovní podprsenka s úzkými ramínky. Vhodná na sport s nízkou intenzitou.
Sportovní podprsenka se střední oporou - obvykle sportovní podprsenka s vyjímatelnými vycpávkami, širšími ramínky a střední kompresí látky.
Sportovní podprsenka s vysokou oporou - má zpravidla zabudované košíčky, široká překřížená ramínka a nastavitelný obvod. Tato fitness podprsenka je vhodná pro větší prsa nebo sporty s vysokou intenzitou.
Věříme, že sportovní podprsenka s logem jelena od značky Hexfit se stane novým oblíbeným kouskem vašeho fitness šatníku.
zobrazit méně

Cena

790791
1790791
hexfit sportovni podprsenka funxion cerna FUNXION-CERNA-XS
hexfit sportovni podprsenka glamline bila GLAMLINE-BILA-XS
hexfit sportovni podprsenka glamline cerna GLAMLINE-CERNA-XS
hexfit sportovni podprsenka glamline fialova GLAMLINE-FIALOVA-XS
hexfit sportovni podprsenka empire cerna EMPIRE-CERNA-XS
hexfit sportovni podprsenka empire ruzova EMPIRE-RUZOVA-XS
hexfit sportovni podprsenka crossfire mocha CROSSFIRE-MOCHA-XS
8 položek celkem