Slevový kód na první objednávku! Zadejte v košíku kód UNICORN

Náš příběh

Jak vznikla značka HEXFIT?

Značku HEXFIT založila milovnice fitness a legín Kristýna s vidinou přinést do České republiky sportovní oblečení, které bude jako šité na míru ženským potřebám - poskytne maximální komfort při cvičení a zároveň podtrhne krásu ženského těla a dodá sebevědomí. Třešničkou na dortu bylo navržení designových sportovních pomůcek.
 
"Vyzkoušela jsem stovky sportovních legín, ale stále jsem na českém trhu nenacházela takové, které by 100% splňovaly to, co jsem od nich očekávala. V komunitě cvičících žen se pohybuji už dlouhá léta, což mi dalo ucelenou představu o tom, jak si ženy představují dokonalé sportovní legíny a jaké by měly mít vlastnosti. A tak vznikla značka HEXFIT, která přináší fitness legíny, které podtrhnou krásu ženských křivek, nápadité sportovní podprsenky a pohodlné crop topy. Jako první jsem také přivedla na český trh designové barevné fitness pomůcky (barbell pad, trhačky a adaptéry na kotníky), se kterými bude pro ženy cvičení jedna radost."

Můj nejoblíbenější outfit?

Jako většina cvičících žen preferuji spíše tmavší barvy, nejčastěji mě tak ve fitku potkáte v černých legínách Synergy a černém crop topu Euphoria
 
damske-fitness-obleceni-hexfit-pribeh